MÜŞTERİ HİZMETLERİ | 444 14 90

üretim tesisimiz

Çeşitli bölümlerden oluşan Tatbak Üretim Tesisi; temizlik, çalışkanlık ve özverisinden ödün vermeyen bir yapıya sahiptir.

Baklava Bölümü: 90 kişilik kadrosuyla; her gün çalışmalara başlanmadan önce yapılan temizliğin ardından, ürünlerin daha taze kalması için en uygun vakit belirlenip, teknoloji ve insan emeği harmanlanarak en iyi ürünün sevkiyatı yapılmaktadır.

Baklava Fırın Bölümü: Baklava'nın şerbetlenip, fırınlandığı bölümdür. Sarma ve Kadayıf Bölümü: İşinin ehli ustaların son teknoloji makinelerin de yardımıyla yaptıkları sarma ve kadayıf gibi hamurların, hazırlanıp pişirilme aşamasına geçirildiği bölümdür. Kuru Pasta Bölümü: Onlarca çeşit kuru pasta ürününü, uzman kadrosuyla hazır hale getiren bölümdür. Kuru Pasta Fırın Bölümü: Pişirilmeye hazır hale gelen ürünlerin fırınlanarak sevkiyata hazırlandığı bölümdür.
Tatbak
Tatbak

kalite politikamız

Tatbak’da tüm çalışanların sorumluluğuyla gerçekleştirilir. Tatbak; müşterisinin isteklerini en iyi şekilde karşılamayı taahhüt ederken, şikayetlerini de en kısa sürede çözüme kavuşturur. Tatbak; nitelikli personel istihdam etmeyi kalite politikasının ön şartı olarak görür ve personelinin gelişimini esas alırken, takım ruhu içinde çalışmaya sevk eder ve onları aynı ailenin fertleri olarak görür. Karşılıklı saygıya ve yardımlaşmaya dayanan huzurlu bir ortamda, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ve kişisel gelişimi artıran çalışma felsefesiyle tıkır tıkır çalışan makinenin dişlileri gibidir.

Kendini mesleki yönde eğitme ve geliştirme imkanı sunan Tatbak; bilgi ve deneyimlerin paylaştıkça çoğalacağına inanan bir toplulukta ve müşterek hedeflere ulaşmak için zevkle çalışabileceğiniz bir ortamda yer almak için bizi tercih edebilirsiniz.